ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

13 Öğrencimiz Galatasaray Futbol Okulları Seçme ve Değerlendirme Kampına Katılacak.

Galatasaray Futbol Okulları Seçme ve Değerlendirme kampına katılacak olan Toki Ortaokulu öğrencisi Yiğithan YAŞAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
13 Öğrencimiz Galatasaray Futbol Okulları Seçme ve Değerlendirme Kampına Katılacak.

Galatasaray Futbol Okulları Seçme ve Değerlendirme kampına katılacak olan Toki Ortaokulu öğrencisi Yiğithan YAŞAR, babası Köksal YAŞAR ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti. 

Toki Ortaokulu öğrencisi Yiğithan YAŞAR ile birlikte Fatsa Galatasaray Futbol Okulunda eğitimlerini devam ettiren 13 öğrencimiz 2015 Şubat ayında Antalya’da gerçekleştirilecek olan Galatasaray Futbol Okulları Seçme ve Değerlendirme kampına katılacak. 

Spor yaşamlarına Fatsa Galatasaray Futbol Okulunda tecrübeli antrenörlerin elinde planlı bir şekilde devam eden öğrencilerimizi  daha iyi yerlerde görmek istediğini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Galatasaray Futbol Okulları Seçme ve Değerlendirme kampına katılacak olan öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyor, seçmelerde başarılar diliyorum” dedi. Müdürümüz, öğrencilerimizin bu seviyeye gelmelerinde büyük emekleri bulunan antrenörlerine de ayrıca teşekkür ettiğini ifade etti.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.