ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Fatsa’da Coşkuyla Kutlandı.

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Fatsa’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Fatsa’da Coşkuyla Kutlandı.

19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Fatsa’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. 

Tören, ilk olarak Hükümet  Konağı önündeki  Atatürk Anıtı’na, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından çelenk koyulmasıyla başladı. Çelenk sunma törenin ardından Fatsa şehir merkezinde gençlik yürüyüşü gerçekleştirildi. Kutlamalar daha sonra Hükümet Konağı önünde düzenlenen kutlama programı ile devam etti. 

Kutlama programına, Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER, Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Garnizon Komutanı Binbaşı Salih GÖDEK, Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Muhammet TEKKOYUN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem CİNOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem ÖZTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, Ramazan TÖNGEL, daire amirleri, STK temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Konuşmaların ardından program mini konser ve halk oyunları gösterileri ile devam etti. 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Programı,  ödül töreni ile sona erdi.


 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.