ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi Başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 2. Döneminin ilk gününde okul ziyaretleri gerçekleştirerek öğrencilerle bir araya geldi.  
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi Başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 2. Döneminin ilk gününde Aslancamı İlkokulu-Ortaokulu, Ilıca İlkokulu-Ortaokulu, Yassıtaş İlkokulu-Ortaokulu ve Meşebükü İlkokulu- Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.  

Ziyaretlerde idareci ve öğretmenlerle biraraya gelerek sohbet eden Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 2014 -2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. Döneminde ilçemizin eğitim seviyesi ve kalitesinin artırılması konusunda verdikleri büyük çaba ve gayretleri için okul yönetici ve öğretmenlerine teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek onlarla yakından ilgilenen Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, başarılı olabilmeleri için öğretmenlerinin derslerde anlattıklarını iyi dinlemelerini ve derslerine çok çalışmalarını istedi. TEOG sınavında başarılı olan öğrencileri tebrik ederek nisan ayında yapılacak olan TEOG sınavına iyi hazırlanmalarını istedi. Öğrencilere isteklerini soran Müdürümüz öğrencilere derslerinde ve sınavlarda başarı dileklerini iletti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okul ziyaretlerinde Taşımalı Eğitim kapsamında bulunan öğrencilere Yemek Şirketi tarafından dağıtılan öğle yemeğini de kontrol etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 2014-2015 eğitim öğretim yılı 2. döneminin tüm öğretmenlere, öğrencilere ve velilere hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.