ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı.

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı, 24 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 10:00’da İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında yapıldı.
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı.

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı 24 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 10:00’da Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Konuşmasına toplantının hayırlı olmasını dileyerek başlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  “İlçemize yeni atanan okul müdürleri ile ilçe içinde görev yerleri değişen okul müdürlerine yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Özel yetenekli öğrencilerin ortaya çıkarılmasının gerekliliğine vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, kurum kültürünün öneminden bahsederek kurumsallaşmanın önemli olduğunu belirtti. Müdürlerden kurumlarının internet sitelerini her zaman güncel tutmalarını isteyerek “İnternet siteleri kurum kültürüne uygun, estetik ve güncel olması gerekir” dedi.

Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN başkanlığında 28 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirilen İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısında alınan kararları okul ve kurum müdürleri ile paylaşarak, “Dyned yayınlarına devam edilecek. Okulların zaman çizelgeleri velilerin istekleri de göz önünde bulundurularak hazırlansın. Anaokullarının yarım güne geçmesiyle alakalı kulüp çalışması yöntemiyle bu sorunların aşılması yoluna gidilecek. Meslek liselerinin tabelaları ivedilikle değiştirilsin. Tam gün öğrencilerine okullarda yemek verilecek. Okullar Hayat Olsun Projesi, okuma-yazma kursları, Bu Benim Eserim Projesi, TÜBİTAK Projeleri, Değerler Eğitimi Projesi, Bir Kitap Da Sen Anlat, veli ev ziyaretleri, meslek tanıtımı ve kariyer günlerine devam edilecek” dedi.

Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Öğrencilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önemli. Okul kantinleri düzenli olarak kontrol edilsin. Kantinlerde yönetmeliğe aykırı yiyecek ve içeceklerin satılmasına kesinlikle izin verilmesin. Okul içinde ve çevresinde öğrencilerimizin sağlığını tehlikeye atacak durumlar için gerekli güvenlik tedbirlerini önceden alalım, Okul servis araçlarının denetimini titizlikle yapalım. Öğrencilerimize dağıtılan yemeğin ihale şartnamesine uygun olmasına dikkat edelim” dedi.

Toplantıda okul müdürlerine ilçemizdeki TEOG yerleştirme sonuçları ile LYS yerleştirme sonuç istatistikleri hakkında bilgiler verilerek Fatsa’da toplamda 817 öğrencinin yüksek öğretim kurumuna yerleştirildiği belirtildi. MTSK sınavlarına dikkat edilerek görev alan öğretmenlerin bilgilendirilmesi istendi.

Daha sonra söz alan Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan AKYOL ise kendi bölümleri ile ilgili konularda okul ve kurum müdürlerine bilgilendirmelerde bulundular. 

2014-2015 eğitim-öğretim yılının ilçemizde görev yapan tüm yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olması temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “İnşallah hep beraber başarılarla dolu sorunsuz bir eğitim öğretim dönemi geçiririz” diyerek toplantıyı bitirdi.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.