ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Toplantısı, Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU Başkanlığında Yapıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Bilgilendirme Toplantısı, 11 Kasım 2014 Salı günü Fatsa Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda yapıldı.
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Toplantısı, Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU Başkanlığında Yapıldı.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Eğitim Bilgilendirme Toplantısı, 11 Kasım 2014 Salı günü Fatsa Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda yapıldı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU başkanlığında gerçekleşen toplantıya Şube Müdürlerimiz Ramazan TÖNGEL, Ramazan AKYOL, İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli Polis Memuru Gültekin VOLKAN, okul yöneticileri, şirket yetkilileri ve taşıma araçlarının şoförleri katıldı..

Toplantıya katılan şirket yetkililerine ve taşıma şoförlerine dikkat edecekleri hususlar hakkında önemli bilgiler veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Siz şoförler de eğitimin bir parçasısınız, öğrencilere karşı tavır ve davranışlarınızda daha dikkatli olmalısınız. Konuşmalarınızda küfür ve argoya yer vermeyeceğinizi biliyorum. Neticede onlar sizlerin de evlatları sayılır bunu unutmayın ve davranışlarınızı ona göre yapın. Taşıtlarınızın eksiklerini geciktirmeden yapın. Araçların muayene ve sigortalarını zamanında yaptırınız. Kesinlikle araca sivil yolcu almayınız ve taşıtlarda asla sigara içmeyiniz” dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Taşımasını yaptığınız öğrencilerimizin güvenliği bizler için çok önemli. Sizler de her öğrenciyi kendi çocuğunuz gibi görüp onları en rahat, konforlu ve güvenli şekilde taşıyınız" dedi. 

Taşıma şoförlerinin tamamına yakınının katıldığı bilgilendirme toplantısında taşıtlarda aranacak şartlar, taşımacılığın yükümlülüğü, trafikte uyulması gereken kurallar, taşıma yapan şoförlerin öğrencilere nasıl davranmaları konusunda Şube Müdürümüz Ramazan TÖNGEL ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli Polis Memuru Gültekin VOLKAN tarafından araç şoförlerine bilgiler verildi. 

Seminerde ayrıca cezai ve hukuki hükmümler ile taşıyıcı firma veya şahısların uyması gereken şartlar, okul servis araçlarında bulunması gereken özellikler ve araçlara sivil yolcu alınmaması ve kılık kıyafete dikkat edilmesi hususlarında da bilgilendirme yapıldı. 

Fatsa Halk Eğitimi Merkezinde gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına katılan taşıma şoförlerine toplantının sonunda söz hakkı verilerek onların talep ve istekleri de dinlendi.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.