ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. Yıldönümü Fatsa’da Coşkuyla Kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. Yıldönümü, ilçemizde törenlerle kutlandı.
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. Yıldönümü Fatsa’da Coşkuyla Kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. Yıldönümü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü, ilçemizde törenlerle kutlandı. 

Fatsa’daki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının ilki, Hükümet Konağı önündeki  Atatürk Anıtı´nda yapıldı. Buradaki yapılan törende, Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Garnizon Komutanı Binbaşı Salih GÖDEK ve Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması Atatürk Anıtı’ndaki tören sona erdi. 

Hükümet Konağı önündeki kutlama programına, Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Salih GÖDEK, Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan TÖNGEL, okul ve kurum müdürleri, daire amirleri, askeri personel, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Atatürk Anıtı´ndaki çelenk sunma töreninin ardından, Kaymakamlık Makamında, Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Garnizon Komutanı Binbaşı Salih GÖDEK ve Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN’ın tebrikleri kabul etti. 

Kaymakamlık Makamı’nda gerçekleşen tebrikat töreni ile 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü kutlamaları sona erdi.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.