ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Fatsa Kaymakamlığı Önünde Kokteyl Programıyla Kutlandı.

Fatsa Kaymakamlığı Kadınların Statüsü ve Eşitliği Platformu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kokteyl düzenlendi.    
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Fatsa Kaymakamlığı Önünde Kokteyl Programıyla Kutlandı.

08 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile Fatsa Kaymakamlığımız, “Kadının Statüsü ve Eşitliği” adı altında Hükümet Konağı önünde kokteyli  bir program gerçekleştirdi.

Düzenlenen programa Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER, Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Fatsa Cumhuriyet Başsavcısı Murat İNCEEL, Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Jandarma Komutanı Bnb. Halit GÜLTEN, Fatsa Belediye Başkan YardımcıLARI Muharrem AKTEPE ve Fatih ERİŞMİŞ, Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Ethem ÖZTÜRK, İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, Şube Müdürümüz Ramazan TÖNGEL, daire Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İlçemizde görev yapan bayan öğretmenler, program devamında sahne alarak birbirinden güzel müzik eşliğinde davetlilere coşkulu anlar yaşattılar. Program sonunda ise davete katılan tüm bayanlara karanfil dağıtıldı. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.