ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu Ziyaret Etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Başkanı Abdullah UÇAR ve İlçe Yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Adalet ve Kalkınma Partisi  Fatsa İlçe Yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu Ziyaret Etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Başkanı Abdullah UÇAR ve İlçe Yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti. 

Yeni göreve seçilen yönetim olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem CİNOĞLU’na nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Başkanı Abdullah UÇAR,  “Devletimizin ilçemizde yaptığı eğitim yatırımlarını yakından takip ediyoruz. Bundan dolayı da çok mutluyuz. Sizlerin yapmış olduğu hizmet ve çalışmaları da yakından takip ediyoruz. Bundan da memnuniyet duyuyoruz. İnşallah bu hizmetlerin ve yatırımların devamını diliyoruz” dedi. 

29 Aralık 2014 tarihinde yapılan kongrede, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığına seçilen Abdullah UÇAR ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek nazik ziyaretleri için teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Başkanı Abdullah UÇAR ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi. 

Siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsurları olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Siyasi partilerimizde görev alan insanlarımızın hepsi, memlekete hizmet amacıyla işinden, görevinden fedakârlık yaparak bu işlere talip oluyorlar. Bunlar fedakârlık isteyen görevler.  Bize sağlayacakları güçle ilçemizde eğitim alanında daha iyi hizmetler yapacağız. Fatsa’mızın eğitim seviyesini ve kalitesini artırma noktasında ortak çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu konuda Adalet ve Kalkınma Partisi Fatsa İlçe Başkanı Abdullah UÇAR ve Yönetim Kurulu Üyelerinin desteklerini bizlerden esirgemeyeceklerine inancım sonsuz” dedi.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.