ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmen ve Personelin Temel Eğitim Kursu Başladı.

01 Kasım – 23 Kasım 2014 tarihleri arasında ilçemize ve çevre ilçelere ilk defa atanan öğretmenlere ve personellere verilecek olan Temel Eğitim Kursu Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda başladı.
Aday Öğretmen ve Personelin Temel Eğitim Kursu Başladı.

01 Kasım  – 23 Kasım 2014 tarihleri arasında ilçemize ve çevre ilçelere ilk defa atanan öğretmenlere ve personellere verilecek olan Temel Eğitim Kursu Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda başladı.

Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde başlayan Temel Eğitim Kursuna ilçemizden 5, Çatalpınar İlçesinden 8, Çamaş İlçesinden 4 ve Korgan İlçesinden 4 aday öğretmen ve personel katılacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer YAHŞİ, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz ÖZCAN tarafından Fatsa, Çamaş, Çatalpınar ve Korgan ilçelerine ilk defa atanan öğretmen ve personele 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, T.C. Anayasası, Devlet Teşkilatı, Atatürk İlkeleri, Milli Güvenlik Bilgisi, Yazışma Kuralları ve Dosyalama Usulleri, Halkla İlişkiler, Devlet Malını Koruma Tasarruf Tedbirleri, Türkçe Dilbilgisi Kuralları, Gizlilik ve Gizliliğin Önemi konularında eğitim verilecek.

Temel Eğitim Kursu Eğitim Yöneticisi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, göreve yeni başlayan öğretmen ve personele memuriyet hayatları boyunca sorun yaşamamaları için 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu, Halkla İlişkiler, Gizlilik ve Gizliliğin Önemi ve Devlet Teşkilatı’nın genel yapısı ve işleyişi hakkında bilgiler verdi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, aday öğretmenlere ve personellere kapısının her zaman açık olduğunu belirterek her türlü istek ve sorunlarında kendilerine gönül rahatlığı içinde yanına gelebileceklerini söyledi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.