ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu İmam Hatip Lisesi Yönetici ve Öğretmenleri, "Bezirganbaşı" adlı Edebiyat Fanzinini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´na Sundu.

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Salim ŞAHİN, Müdür Başyardımcısı İbrahim ŞİRİN, Müdür Yardımcısı Aziz BELEN, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Fatma  ESTİ, M.  Sinan KARADENİZ ve bir grup öğrenci, "Bezirganbaşı" adlı edebiyat fanzinini sunmak için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu makamında ziyaret ettiler.
Anadolu İmam Hatip Lisesi Yönetici ve Öğretmenleri,

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Salim ŞAHİN, Müdür Başyardımcısı İbrahim ŞİRİN, Müdür Yardımcısı Aziz BELEN, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri Fatma  ESTİ, M.  Sinan KARADENİZ ve bir grup öğrenci, Anadolu İmam Hatip Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni M. Sinan KARADENİZ´in rehberliğinde hazırlanan "Bezirganbaşı" adlı edebiyat fanzinini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu makamında ziyaret ederek kendisine sundular. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Öğrencilerden bazılarının yazısını okuyup öğrencilerle şiir ve edebiyat üzerine sohbet etti. Kendileri de şair olan M. Sinan KARADENİZ ve Fatma ESTİ ile günümüzde şiirin durumu ve günümüz romancıları ile ilgili fikir alış-verişinde bulundular. 

Öğrenciler için bu tür dergi, gazete çalışmalarının çok önemli olduğunu dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, öğrencileri cesaretlendirmede ve okuma-yazma alışkanlığı kazandırmada çok önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek bunun gibi güzel çalışmaları çok önemsediğini söyledi.

Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Salim ŞAHİN ise "Bezirganbaşı"nı iki ayda bir çıkarmayı planladıklarını, ayrıca sene sonunda da "Çınar" adı altındaki okul dergilerinin 2. sayısını çıkaracaklarını ifade etti.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.