ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ankara´da Düzenlenecek Olan 24 Kasım Öğretmenler Günü Törenlerinde Ordu İlini Fatsa Aslancami İlk-Ortaokulu Müdürü İbrahim ÇOBAN Temsil Edecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 23 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan “Fark Yaratan Öğretmenler” programında Ordu’yu Aslancami İlk-Ortaokulu Müdürü İbrahim ÇOBAN temsil edecek.
Ankara´da Düzenlenecek Olan 24 Kasım Öğretmenler Günü Törenlerinde Ordu İlini  Fatsa Aslancami İlk-Ortaokulu Müdürü İbrahim ÇOBAN Temsil Edecek.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 23 – 25 Kasım 2015 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan “Fark Yaratan Öğretmenler” programında ilimizi temsil edecek olan Fatsa Aslancami İlk-Ortaokulu Müdürü İbrahim ÇOBAN, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban KARATAŞ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti. 

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce oluşturulan ve aralarında akademisyenlerin de bulunduğu komisyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında 800 bin öğretmen arasından 81 ilin milli eğitim müdürlüklerince seçilen proje ve yapılan başarılı çalışmaları inceledi.       Değerlendirme sonucu öğretmen arasından öğrencilerinin hayatını değiştiren, eğitimde üstün başarı göstermiş, projeler gerçekleştirmiş, yetenekli öğrencileri topluma kazandırmış, fedakârlıkları ve diğer nitelikleriyle farklılıklar ortaya koymuş öğretmenler belirlendi. Bu kapsamda 81 öğretmen ´Mesleğinde Fark Yaratan Öğretmen” olarak seçildi. 

Bu çalışma kapsamında Aslancami İlk-Ortaokulu Müdürü İbrahim ÇOBAN Ordu’nun Eğitimde Fark Yaratan Öğretmeni seçilerek 23-25 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan Öğretmenler Günü kutlama programına davet edildi. 

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 81 ilden seçilen öğretmenler, Başbakanlıkta, T.B.M.M., Milli Eğitim Bakanlığı ve Ankara’da düzenlenecek diğer törenlere  katılacaklar. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Külliyesi´nde Cumhurbaşkanı Sayın R. Tayyip ERDOĞAN’la 24 Kasım Öğretmenler Gününde bir araya gelecekler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 81 İlden Ankara’daki organizasyona katılacak öğretmenlerin başarılı çalışmalara imza atan kişilerden oluştuğunu söyleyerek “Fark Yaratan Öğretmenler” organizasyonunda ilimizi temsil edecek olan Aslancami İlk-Ortaokulu Müdürü İbrahim ÇOBAN’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.