ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aslancami Ortaokulu’nun 2 Projesi Samsun Bölge Sergisine Davet Edildi.

Bu Benim Eserim Bölge Bilim Kurulu değerlendirmesi sonucunda Aslancami Ortaokulu’nun iki projesi Samsun Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazandı.            
Aslancami Ortaokulu’nun 2 Projesi Samsun Bölge Sergisine Davet Edildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Matematik Ve Fen Bilimleri Bu Benim Eserim Proje Yarışmasının Bölge Bilim Kurulu değerlendirmesi sonucunda Aslancami Ortaokulu’nun iki projesi Samsun Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazanmıştır.        

6- 7 Mayıs 2015 tarihlerinde Samsun’da yapılacak bölge sergisine Aslancami Ortaokulu Matematik dalında danışman öğretmenliğini İbrahim BULUT’un yaptığı öğrenci Neslihan BÜYÜKASLAN’ın hazırladığı  “Matematikçi Arılarla Su İsrafına Son” adlı proje ile Kimya dalında danışman öğretmenliğini Tarık SEKME’nin yaptığı öğrenci Ertan ASLAN’ın hazırladığı  "Fındık Ağaçlarında Kimyasal İlaçlamaya Son” projesi ile Samsun Bölge Sergisine katılacaklardır. 

Proje sahibi öğrencilerimizi, danışman öğretmenlerimizi ve okul müdürü İbrahim ÇOBAN´ı tebrik eder, Samsun Bölge Sergisi elemelerinde öğrencilerimize başarılar dileriz.

 

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.