ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulunda Veliler Okuyor, Çocukları Örnek Alıyor

Atatürk İlkokulunda velilere ve öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için  "Velilerimiz Okuyor, Çocuklarımız Örnek Alıyor´ etkinliği düzenlendi.  
Atatürk İlkokulunda  Veliler Okuyor, Çocukları Örnek Alıyor

Atatürk İlkokulunda velilere ve öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için  "Velilerimiz Okuyor, Çocuklarımız Örnek Alıyor´ etkinliği düzenlendi.  

Atatürk ilkokulundaki kitap okuma etkinliğine, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. 

Öğrencinin başarısında ailesinin de önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, kitap okumanın önemine vurgu yaparak, “Hem bilgimiz artıyor hem de hayatımıza yön verecek çeşitli konularda bilgi sahibi oluyoruz” diyerek. “Bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Kitap okuyan aileler ile çocukları arasında iletişimin çok güzel ve sağlam olduğunu belirten Okul Müdürü Ahmet TİKENOĞLU, amaçlarının, okumayı yaşam biçimine çevirmek, böylece hiç eline kitap almayan velileri kitap okumaya teşvik etmek olduğunu dile getirdi. 

Konuşmaların ardından öğrenci velileri arasında en fazla kitap okuyan Zümran YEREBASMAZ ve Linda TIKIL’a çeşitli hediyeler verildi. Daha sonra öğrenci velileri etkinlik kapsamında çocuklarıyla birlikte kitap okudular. 

Fatsa Atatürk İlkokulunda gerçekleştirilen "Velilerimiz Okuyor, Çocuklarımız Örnek Alıyor´ etkinliği misafirlere sunulan ikram ile sona erdi.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.