ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Geleneksel Sınıflar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin geleneksel olarak düzenlediği sınıflar arası halı saha futbol turnuvasının final maçını izledi. 
Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Geleneksel Sınıflar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi.

Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, öğrencilerinin sosyal, kültürel ve sportif eğitimlerine katkı sunmak amacıyla geleneksel olarak düzenlediği sınıflar arası halı saha futbol turnuvası Makine Bölümü 12-B sınıfı ile Gemi Yönetimi Bölümü 12-A sınıfı arasında oynanan final maçı ile sona erdi. 

Final maçını, İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencileri izledi. 

Makine bölümü ile Gemi Yönetimi bölümü öğrencileri arasında oynanan final maçı büyük heyecan ve çekişmeye sahne olurken maçın normal süresi berabere bitti.  Maçın ardından gerçekleştirilen seri penaltı atışları sonunda rakibini mağlup eden makine bölümü öğrencileri turnuvanın şampiyonu oldu. 

Final maçının ardından turnuva sonunda dereceye giren sınıflara madalya ve kupaları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer YAHŞİ tarafından verildi. 

Ödül töreninde makinene bölümü öğrencilerine şampiyonluk kupasını veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, şampiyon olan öğrencileri tebrik ederek  turnuvanın yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.  

Sınıflar arasında birlik ve beraberlik ortamının sağlanması, öğrenciler arasında diyalog duygusunun oluşması amacıyla turnuvayı düzenlediklerini ifade eden Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer YAHŞİ,  organizasyonda emeği geçen öğretmen ve öğrencileri kutlayarak,  “Etkinliğimize katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Halil BEKYÜREK’e ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL’a teşekkür ediyorum” dedi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.