ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atletizm´de Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İl Birincisi

Ordu’da düzenlenen okullar arası kros İl birinciliği yarışlarında takım halinde İl Birincisi olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunun öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler. 
Atletizm´de Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu İl Birincisi

Ordu’da düzenlenen okullar arası kros İl birinciliği yarışlarında takım halinde İl Birincisi olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunun öğrencileri, Okul Müdürü Fatih KÖMÜR ve Antrenörleri Halit KOVANCI ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler. 

Ordu’da gerçekleştirilen atletizm yarışmalarında öğrencilerimizin aldığı sonuçlardan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “İlimizde yapılan kros yarışları sonunda takım halinde İl Birincisi olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencilerimiz büyük başarı elde etmişlerdir. Bu başarı öncelikle kendileri açısından, daha sonra aileleri, öğretmenleri ve bizler açısından gerçekten onur verici bir başarıdır” diye konuştu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  atletizm yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, onları yetiştiren değerli öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz bundan sonraki yarışmalarda da ilçemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil ederler. Öğrencilerimize hem spor hayatlarında hem de bundan sonraki sosyal hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. 

Okullar arası Yıldız ve Gençler Kız – Erkek Kros İl Birinciliği yarışmaları 70 Kız, 84 Erkek olmak üzere toplam 154 sporcunun katılımıyla Ordu lisesi önü ve Durugöl Spor Tesisleri arasında düzenlenen yarışlarla gerçekleştirildi.  

Yarışlarda, 2000 metre Yıldız Kızlar ferdi sıralamada birinciliği Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Ümmühan YAVUZ, ikinciliği aynı okulun öğrencisi Eylem AKNAZ, üçüncülüğü Büyükata Ortaokulu öğrencisi Hayriye KOCABEY, dördüncülüğü ise Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencisi Esra DİNÇ aldı. 

2000 metre Yıldız Kızlarda 12 puanla Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu birinci, Büyükata Ortaokulu ise 68 puanla üçüncü oldu. 

Yarışlar sonrası düzenlenen kupa törenin de dereceye giren sporculara ve takımlara madalya ve kupalarını Atletizm İl temsilcisi Çetin GÜRSOY, Okul idarecileri, öğretmenler ve hakemler takdim etti.

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.