ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Şampiyonasında Dereceye Giren Öğrencilerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Ziyaret Etti.

25-30 Kasım tarihleri arasında Antalya Belek’te düzenlenen Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonasında dereceye giren öğrencilerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Avrupa Şampiyonasında Dereceye Giren Öğrencilerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Ziyaret Etti.

25-30 Kasım tarihleri arasında Antalya Belek’te düzenlenen Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonasında dereceye giren öğrencilerimiz Merve Nur ERTEPE, Edanur İSTER, Zümrenur KALAYAN ve Gökdeniz KARAKOYUN, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Halil BEKYÜREK ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu ziyaret etti. 

Avrupa şampiyonasına katılan Fatsa Spor Kulübünün sporcuları Edanur İSTER Avrupa ikinciliği, Merve Nur ERTEPE, Zümrenur KALAYAN ve Gökdeniz KARAKOYUN ise Avrupa üçüncülüğü derecesini elde etmişlerdir. 

Avrupa Şampiyonasında sporcu öğrencilerimizin aldığı sonuçlardan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Öğrencilerimizin şampiyonada çok büyük bir başarı elde ettiğini belirterek, “Bu başarı öncelikle kendileri açısından, daha sonra aileleri, öğretmenleri ve bizler açısından gerçekten onur verici bir başarıdır” diye konuştu. 

Öğrencilerden okullarını ve derslerini aksatmamalarını isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Sporla uğraşırken derslerinizi aksatmamaya çalışın. Çünkü  sizin daha iyi bir eğitim almanız ve geleceğe  emin adımlarla  ilerlemeniz çok  önemli. Sizlere güvenimiz tam ve sonsuzdur. İnşallah ilçemizi ve ilimizi bundan sonraki yarışmalarda da en güzel şekilde temsil edersiniz” diye söyleyerek, öğrencilere bundan sonraki spor hayatlarında ve sosyal hayatlarında başarı dileklerini ileten Müdürümüz, “Öğrencilerimizin bugünlere gelmesinde büyük emeği bulunan ve desteğini esirgemeyen Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Halil BEKYÜREK’e teşekkür ediyorum” dedi. 

Başarılı öğrencilerimiz, 14-18 Ocak 2014 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan Büyükler Türkiye Şampiyonasına katılacaklardır.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.