ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat HAZİNEDAR İlçemize 24 Derslikli Okul Yaptıracak.

İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Murat HAZİNEDAR’ın annesi ilhan HAZİNEDAR adına Ayazlı Mahallesinde yaptıracağı 24 derslikli okulun protokolü imzalandı.
Beşiktaş Belediye Başkanı Murat HAZİNEDAR İlçemize 24 Derslikli Okul Yaptıracak.

İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın Murat HAZİNEDAR’ın annesi ilhan HAZİNEDAR adına Ayazlı Mahallesinde yaptıracağı 24 derslikli okulun protokolü imzalandı. 

Belediye Kültür Sarayında gerçekleştirilen imza törenine; Fatsa Kaymakamı Mehmet YAPICI, İstanbul Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim EROĞLU, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN, İlçe Garnizon Komutanı Bnb. Salih GÖDEK, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim EROĞLU, Jandarma Komutanı Bnb. Halit GÜLTEN, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem ÖZTÜRK, Şube Müdürlerimiz vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, Ramazan TÖNGEL, daire amirleri, okul ve kurum müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. 

İmza protokolünün açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “"Eczacı İlhan Hazinedar adına yaptırılacak olan okulumuz 24 derslikli olacak. Fatsa ilçemiz büyük bir kent olma yolunda ilerliyor ve bu anlamda okullara ihtiyaç duyuyor. Eğitim anlamında Fatsa ilçemiz büyük bir yük çekiyor. Bu tip yatırımların ilçemize kazandırması eğitim anlamında çok anlam verici. İstanbul Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve ailesine teşekkür ediyorum” dedi. 

Ordu ilinde görev yaptığı süreç içinde 88 okulun eğitime kazandırıldığını belirten Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN, “Gerçekten çok mutluyum. Beşiktaş Belediye Başkanımızla iki hafta önce bir açılışta karşılaştık ve kendisi buraya bir eğitim yatırımı yapmak istediğini ifade etmişti. Bizler de 24 derslikli bir okulun ilçede ihtiyaç olduğunu söyledik ve bugün imza töreni gerçekleşiyor” diye konuştu. 

Memleketi Fatsa’ya bir eğitim yatırımı yaptığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ise, “Toplumun değerlerine yönelik yatırımları yapmak çok önemli. Ben de ilçeme bir okul yaptırma kararı aldım. Annemin adına 24 derslikli bir okul yaptırıyoruz” şeklinde konuştu.  

Konuşmaların ardından Ayazlı mahallesine yaptırılacak olan 24 derslikli okulun protokolü, Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın  Murat HAZİNEDAR ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN tarafından imzalandı.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.