ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Büyükata Yıldız Kızlar Voleybol Takımı Namağlup Bölge Şampiyonu

Büyükata Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı namağlup bölge şampiyonu oldu.
Büyükata Yıldız Kızlar Voleybol Takımı Namağlup Bölge Şampiyonu

Büyükata Ortaokulu Yıldız Kızlar Voleybol Takımı namağlup bölge şampiyonu oldu. 

Şampiyon Voleybolcular, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu ziyaret etti. Ziyaretlere Büyükata Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmenleri Volkan ŞEKER, Kürşat Teoman BİNBOĞA ve Okul Müdürü Özer YAŞAR eşlik etti. 

2014-2015 yıldız kız voleybol grup müsabakalarında Ordu ilimizi temsil eden Büyükata ortaokulu 8-12 Mart tarihleri arasında Sivas’ta düzenlenen Ankara, Tokat, Kayseri, Çankırı, Giresun, Yozgat, Çorum, Tunceli. Erzincan ve Sivas takımlarının bulunduğu bölge müsabakalarında grubunu set vermeden şampiyon olarak tamamlayarak Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı. 

Şampiyon sporcular ilk ziyaretlerini İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na gerçekleştirdi. 

Öğrencilerin sevincini paylaşarak başarıda emeği geçen herkese teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Bu güzel başarıyı elde eden Büyükata Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı sporcularını ve Beden Eğitimi öğretmenleri Volkan ŞEKER ve Kürşat Teoman BİNBOĞA’yı tebrik ediyorum. Ordu’muzu ve Fatsa’mızı başarıyla temsil eden öğrencilerimizin Türkiye finaline katılacak olması hepimiz için gurur verici” diye söyleyerek Türkiye Finali’nde başarı dileklerini iletti. 

Şampiyon Voleybolcular, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU nezaretinde Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’yı makamında ziyaret ettiler. 

Bölge şampiyonu sporcuları ve hocalarını makamında kabul ederek tek tek tebrik eden Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI,  “İlimizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Türkiye finallerinde de aynı başarıyı göstereceğinize inanıyor başarılar diliyorum” dedi.  

Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, ziyarette şampiyon öğrencilere kitap hediye ederek birlikte fotoğraf çektirdi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.