ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Okul Dergisi Ziyareti.

Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz ÖZCAN, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mehmet AL ile öğrenciler Aleyna ATLI ve Murat ZENKİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret etti.
Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Okul Dergisi Ziyareti.

Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz ÖZCAN, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mehmet AL ile öğrenciler Aleyna ATLI ve Murat ZENKİN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret ederek okul dergisi için mülakat yaptılar.

Ziyarette, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılmaz ÖZCAN ve Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Mehmet AL, “TELVİN” adıyla çıkaracakları okul dergisinin tanıtımını yaparak 2. sayısının içeriği hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na bilgi verdiler. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu tür etkinliklerin tüm okul ve kurumlarımızda yaygınlaşmasının önemini vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerinin çok güzel bir çalışma yaparak ortaya çıkardıkları dergi aracılığı ile okullarının tanıtımına katkıda bulunacaklarını belirterek, “Okul dergisinin çıkarılmasında emeği bulunan idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.