ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çanakkale Milli Bilinç Kampına Katılacak İzcileri Dualarla Uğurladık.

Çanakkale Milli Bilinç Kampına “Dedeciğim Ben Geldim” sloganıyla katılacak Fatsa Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Derneği (FATSA ÇEVİKDER) izcileri Çanakkale’ye hareket etti.    
Çanakkale Milli Bilinç Kampına Katılacak İzcileri Dualarla Uğurladık.

Çanakkale’de ebediyete intikal eden aziz şehitlerimizi anmak amacıyla Türkiye İzcilik Federasyonu Çanakkale Milli Bilinç Kampına “Dedeciğim Ben Geldim” sloganıyla katılacak Fatsa Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Derneği (FATSA ÇEVİKDER) izcileri Çanakkale’ye hareket etti. 

İzcileri, Fatsa Terminalinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Fatsa Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Derneği (FATSA ÇEVİKDER) Başkanı Mahmut BÖLÜKBAŞ, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Salim ŞAHİN, İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı İbrahim ŞİRİN, izcilerin aileleri dualarla uğurladı. 

Kampın izcilerimiz için hayırlı olması dileklerini ileten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU: “ izcilerin Çanakkale`de birçok izciyle bir araya geleceklerini belirterek, şunları söyledi:"İzcilerimiz, Çanakkale`de yıllar önce vatanımız için şehit düşmüş atalarımızı "Dedeciğim Ben Geldim" diyerek ziyaret edecek, düzenlenen etkinlilere katılacaklar” diye konuştu. 

Fatsa ÇEVİKDER Başkanı Mahmut BÖLÜKBAŞ ise, “Milli bilinç kampına katılmak için ilçemizden hareket ediyoruz. Amacımız Çanakkale ruhunu gençlere yerinde yaşatmak ve manevi duygularını artırmaktır. Bu amaçla oraya giderek manevi duygularımızı yaşatmak ve izcilerimizle birlikte öğrenmek istiyoruz” dedi.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.