ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimci Yazar Nurten Ceceli ALKAN´dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nde “Sevgi Üreten Kadın Olmak” Konferansı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen “Sevgi Üreten Kadın Olmak” konulu konferansa katıldı.
Eğitimci Yazar Nurten Ceceli ALKAN´dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nde “Sevgi Üreten Kadın Olmak” Konferansı

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler İcra Kurulu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Belediye Kültür Sarayı´nda “Sevgi Üreten Kadın Olmak” konulu konferans düzenlendi. 

Eğitimci Yazar Nurten Ceceli ALKAN tarafından verilen konferansa Fatsa Kaymakamı Sayın Mehmet YAPICI, Garnizon Komutanı P. Bnb. Salih GÖDEK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem CİNOĞLU, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, Jandarma Bölük Komutanı Bnb. Halit GÜLTEN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (FATSO) Tayfun KARATAŞ ve vatandaşlar katıldı. 

Programın açılış konuşmasını yapan Fatsa Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Ferhun OKAN, “İnanıyoruz ve biliyoruz ki kadınlarımızın hayata daha fazla tutunmaları ve sosyal bir hayata ulaşmaları yegâne koşulumuz ve en büyük arzumuzdur” dedi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Eğitimci Yazar Nurten Ceceli ALKAN, konuşmasında kadın kimliği ve kadının mutluluğu hakkında bilgiler vererek, “Kadının mutluluğu çok önemlidir. Önemli formüller vardır. Bu kutluluk formülleri hayata tutunmamızı sağlar. Kadınsanız kesinlikle ilim sahibi olmanız gerekiyor. Birilerinin katkısı olmadan yaşamanız gerekiyor” diye konuştu.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.