ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimci Yazar Nurten CECELİ, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine Seminer Verdi.

Eğitimci Yazar Nurten CECELİ, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilere hayatta başarılı ve mutlu olmanın ipuçlarını kendi yaşamından ve tecrübelerinden örnekler vererek anlattı.    
Eğitimci Yazar Nurten CECELİ, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerine Seminer Verdi.

Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Eğitimci Yazar Nurten CECELİ tarafından verilen seminere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Ordu’ya sivil toplum örgütlerinin davetlisi olarak gelen Eğitimci Yazar Nurten CECELİ, katılacağı program öncesi Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelerek hayatta başarılı ve mutlu olmanın ipuçlarını kendi yaşamından ve tecrübelerinden örnekler vererek anlattı. 

İnsanın yeryüzündeki en önemli varlık olduğunun altını çizen Eğitimci Yazar Nurten CECELİ, “İnsan çok kıymetli. O yüzden insanın başka bir insanın önünde başını eğmemesi gerekir. O yüzden dik durmanız ve içinizdeki bu cevherin farkında olmanız gerekiyor” dedi.  

Nurten CECELİ, öğrencilere şimdiden kendilerine bir yol belirlemelerini isteyerek mesleki eğitimin önündeki engellerin kalktığını ifade etti.  Sizlerin biraz çaba göstererek hem kendi alanınızda hem de farklı alanlarda okuyabilme imkânınız var. Dolayısıyla kolunuzda bir bilezik değil birkaç bileziğin olabilmesi mümkün diye konuştu.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.