ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Anaokulu’nun Minik Öğrencilerinden Geri Dönüşüm Defilesi

Fatsa Anaokulu’nun minik öğrencileri arasında  “Eko Okullar Projesi” kapsamında kostüm yarışması düzenlendi.
Fatsa Anaokulu’nun Minik Öğrencilerinden Geri Dönüşüm Defilesi

Fatsa Anaokulu’nun minik öğrencileri arasında  “Eko Okullar Projesi” kapsamında geri dönüşüme dikkat çekmek için kostüm yarışması düzenlendi. 

Fatsa Anaokulu’nun bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL, Fatsa Anaokulu Müdürü Zeynep SAĞLIK YAŞAR ile okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı. 

Öğrenciler arası kostüm yarışması yaptıklarını belirten Fatsa Anaokulu Müdürü Zeynep SAĞLIK YAŞAR, “Minik öğrencilerimizin velileri hazırlamış oldukları geri dönüşüm ürünlerinden oluşan kağıt, poşet ve benzeri şeylerden kostümler yaparak yaratıcılıklarını sergiliyorlar. Öğrencilerimiz geri dönüşümün önemini burada gelen konuklara gösterdiler. Geri dönüşüm, kullanılmış ambalaj ve benzeri atıkların bir hammadde kaynağı olarak kullanılması, doğal kaynakların korunmasını sağlar. Bunu öğrencilerimize velilerimize öğrettik” dedi.

Eko Okullar Projesi kapsamında öğrenci velilerinin tasarladıkları kostümlerin yarıştığı yarışmanın sonunda birinci Yağmur ALVER, ikinci Mert TUNA üçüncü ise Eray Bartu EREN isimli öğrenci oldu. 

Dereceye giren öğrencilerin hediyeleri Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL tarafından verildi.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.