ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Büyükata Ortaokulu’nun 39.038.00 Euroluk Avrupa Projesi Kabul Edildi

Büyükata Ortaokulun hazırlamış olduğu Avrupa Standartlarında Eğitim Yönetimi ve Mesleki Gelişim adlı Erasmus+  Okul Eğitimi Personel Hareketliliği projesi 39.038.00 Euro hibe almaya hak kazandı.
Fatsa Büyükata Ortaokulu’nun 39.038.00 Euroluk Avrupa Projesi Kabul Edildi

Büyükata Ortaokulun hazırlamış olduğu Avrupa Standartlarında Eğitim Yönetimi ve Mesleki Gelişim  adlı Erasmus+  Okul Eğitimi Personel Hareketliliği projesi yapılan değerlendirme sonucu 39.038.00 Euro hibe almaya hak kazandı.  

Proje kapsamında Büyükata Ortaokulu   öğretmen ve yöneticilerinin  İngiltere, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya, Estonya ve İtalya’da   düzenlenecek  çeşitli eğitim faaliyetlerine katılacaklar. Eğitim faaliyetleri, Avrupa boyutunda yenilikçi öğretim metot ve tekniklerin öğrenilmesi, yabancı  dilin etkili kullanımı ve öğretimi, eğitim ortamlarında teknolojinin en üst düzeyde kullanımı ve  ziyaret edilecek kurumlarda ki iyi eğitim uygulamalarının transferini içermektedir.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.