ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Halk Eğitimi Merkezi´nden Muhteşem Türk Halk Müziği Konseri

Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 6 Mayıs 2015 Çarşamba gecesi Türk Halk Müziği konseri düzenlendi.
Fatsa Halk Eğitimi Merkezi´nden Muhteşem Türk Halk Müziği Konseri

Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 6 Mayıs 2015 Çarşamba gecesi Türk Halk müziği konseri düzenlendi.

Belediye Kültür Sarayında gerçekleşen konsere, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, Garnizon Komutanı Bnb. Salih GÖDEK, Cumhuriyet Başsavcısı Murat İNCEEL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem ÖZTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda bir konuşma yapan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Musa UÇAR, Fatsa Halk Eğitimi Merkezi olarak her yaştan insanımızın ilgi yetenek ve beklentileri doğrultusunda çeşitli kurslar düzenlenmesinde ve hayata geçirilmesinde her türlü desteğe hazırız diyerek “Programımızın hazırlanmasında büyük emekleri bulunan Koro Şefi Kadir ÖZYILMAZ ve Hasan BAYAR ile geceye güzel yorumlarıyla renk katacak olan değerli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. 

İlçemizde görev yapan öğretmenlerimizin de yer aldığı Türk Halk Müziği sanatçıları, Koro Şefi Kadir ÖZYILMAZ yönetiminde seslendirdikleri birbirinden güzel sevilen türkülerle konsere gelen davetlilere güzel bir gece yaşattılar.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.