ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Fatsa Fen Lisesini ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz saygın ATİNKAYA, Fatsa Fen Lisesini ziyaret ederek yönetici ve öğretmenlerle bir araya geldi.           
Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA Fatsa Fen Lisesini ziyaret etti.

 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Saygın ATİNKAYA, Şube Müdürümüz Muhammet ANCAZA ile birlikte Fatsa Fen Lisesini ziyaret etti. 

 

Ziyarette yönetici ve öğretmenlerle bir araya gelerek kısa bir süre sohbet eden, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Saygın ATİNKAYA okulun genel durumu ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında Fen Lisesi Müdürü Şenol Yılmaz’dan bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerle dersleri ve gelecekle ilgili düşünceleri hakkında sohbet ederek dilek ve isteklerini dinledi. Fatsa Fen Lisesi’nin ilçemizin gözde okullarından bir tanesi olduğunu belirten,müdürümüz “Öğrencilerimiz YGS 2017 sınavında büyük başarı göstererek ilçemiz adına gurur verici bir sonuç elde ettiler dedi. Öğrencilerle beden eğitimi dersinde voleybol oynayan, Müdürümüz, ilçemizin eğitimdeki kalitesini artırmak için yapılacak her türlü çalışmayı destekleyeceklerini de sözlerine ekledi.                                      20-10-201720-10-201720-10-201720-10-2017

20-10-2017   

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.