ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa İmam Hatip Ortaokulu Eğitim Öğretime Yeni Binasında Devam Edecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa İmam Hatip Ortaokulunun İstiklal Marşı programına katılarak okulun yeni binaya taşınması ile ilgili müjdeli haberi öğrencilere kendisi verdi.
Fatsa İmam Hatip Ortaokulu Eğitim Öğretime Yeni Binasında Devam Edecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa İmam Hatip Ortaokulunun İstiklal Marşı programına katılarak okulun yeni binaya taşınması ile ilgili müjdeli haberi öğrencilere kendisi verdi.

Öğrencilere bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  “Fatsa İmam Hatip Ortaokulu’nun buradan alınıp Dolunay Mahallesindeki Türkiye Diyanet Vakfına ait binaya taşınması işleminde Ordu Milletvekilimiz Sayın İhsan ŞENER’in büyük katkıları oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgili öğrencilerim; İlçe Müftümüz Hüseyin CAN’ın, okul müdürümüzün ve idarecilerimizin eski Dolunay Koleji binasının İmam Hatip Ortaokuluna tahsisi konusunda büyük çabaları oldu. Yine okulda görev yapan öğretmen arkadaşlarım bu konuyu her yerde dile getirdiler. Onlara buradan çok teşekkür ediyorum. Bu konu üzerinde farkındalık yaratmak için İmam Hatip Lisesine Ordu Milletvekilimiz Sayın İhsan ŞENER’i davet ederek İmam Hatip Uygulama Cami altındaki dersliklerin durumunu yerinde göstermek istedik. Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN’ıda unutmamak gerekir.  O da bu konunun takipçisi oldu. Kendisine her konuda olduğu gibi bu konuda da yanımızda olduğu ve desteklerini bizlerden esirgemediği için teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

İmam Hatip Ortaokulu’nun Eski Özel Dolunay Koleji’nin binasına taşınması ile öğrenci, veli ve öğretmenlerde pozitif bir hava oluşacağını ve bunun da Fatsa’mız için eğitimde büyük bir kazanç olacağının altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okulun yeni binaya taşınması ile şuan yaşanan sorunların büyük ölçüde ortadan kalkacağını ve öğretmenlerimizin daha rahat ve huzurlu bir ortamda görev yapacaklarını söyleyerek “İnşallah Kurban Bayramı’ndan sonraki haftada tam teşekküllü olarak yeni binamızda eğitim öğretime devam edeceğiz” dedi.

İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdürüm Ekrem CİNOĞLU, “Biz, sizin o gözünüzdeki ışıltıların eğitim öğretim hayatınız boyunca devam etmesi için özveriyle çalışmaya gayret göstereceğiz.  Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak İmam Hatip Ortaokulu’nun yeni binasının siz öğrencilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını ve başarılar getirmesini diliyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

Fatsa İmam Hatip lisesindeki programın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Salim ŞAHİN ve Okul Aile Birliği Başkanı Abdullah İSTİKBAL ile birlikte Dolunay Mahallesinde Fatsa İmam Hatip Ortaokuluna tahsis edilen okul binasında bulunan derslikler ile diğer bölümleri gezerek incelemelerde bulundu. 

Eksiklikleri yerinde gören Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okulun donatım malzemesi ile diğer ihtiyaçları için elinden gelen tüm yardımı yapacağını ifade etti. 

Fatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim AldıkFatsa İmam Hatip Ortaokulu Yeni Binasının Anahtarını Teslim Aldık

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.