ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa İmam Hatip Ortaokulu Kutlu Doğum Haftasını Kutladı.

Fatsa İmam Hatip Ortaokulu, Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) kutlu doğumunun 1444. Yıldönümü nedeniyle program düzenledi.
Fatsa İmam Hatip Ortaokulu Kutlu Doğum Haftasını Kutladı.

Fatsa İmam Hatip Ortaokulu, Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) kutlu doğumunun 1444. Yıldönümü nedeniyle program düzenledi. 

Fatsa İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen Kutlu Doğum programına; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, İlçe Müftüsü Hüseyin CAN, Şube Müdürümüz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, Ramazan TÖNGEL, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 

Fatsa İmam Hatip Ortaokulu tarafından hazırlanan Kutlu Doğum Haftası Programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı, 

Program, Fatsa İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından şiirler, ilahiler, dualar ve Arapça şarkı okundu ve Sema Gösterisi ile devam etti. 

Programın son bölümünde Fatsa İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüğünün kutlu doğum etkinlikleri kapsamında ilçemizdeki ortaokul öğrencileri arasında düzenlediği “Peygamber Efendimize Mektup” yarışmasında dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Yarışmanın birincisi Hasan Yahşi Ortaokulu öğrencisi Arife OTURAKÇI’nın hediyesini Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERİŞMİŞ, ikinci Aslancami Ortaokulu öğrencisi Kübra ASLAN’ın hediyesini İlçe Müftüsü Hüseyin CAN, üçüncü Dolunay Ortaokulu öğrencisi Esra SUBAŞI’nın hediyesini ise İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU verdi. 

Programda bir konuşma yapan lçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa İmam Hatip Ortaokulunun kutlu doğum haftası nedeniyle hazırladıkları programdan çok etkilendiğini ifade ederek, “Bu güzel programın hazırlanmasında emeği geçen başta okul müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum dedi. 

Fatsa İmam Hatip Ortaokulunun hazırladığı kutlu doğum haftası kutlama programı, dua okunmasının ardından misafirlere sunulan ikram ile sona erdi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.