ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Kaymakamı Sayın Bekir ATMACA’ya Veda Yemeği Düzenlendi.

Tekirdağ Vali Yardımcılığına atanan Fatsa Kaymakamı Sayın Bekir ATMACA onuruna veda yemeği düzenlendi.
Fatsa Kaymakamı Sayın Bekir ATMACA’ya Veda Yemeği Düzenlendi.

Tekirdağ Vali Yardımcılığına atanan Fatsa Kaymakamı Sayın Bekir ATMACA onuruna veda yemeği düzenlendi. 

Veda Yemeğine, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ile Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan AKYOL’da katıldı. 

Yemekte bir konuşma yapan Fatsa Kaymakamı Sayın Bekir ATMACA, Fatsa’dan ayrılacağı için üzgün olduğunu belirterek,”Siz değerli müdürlerim ve başkanlarla çok güzel hizmet ve yatırımlara imza attık. Üç yılın ardından  Fatsa’dan ayrılıyor olmak insanı üzüyor ama bizler devlet memuruyuz. Ben gittiğim her yerde  Fatsa’yı takip ediyor olacağım. Ben mesaimin büyük bölümünü eğitim hizmetleri için harcadım. Fatsa’daki eğitim başarımız 3 yılda bayağı bir ivme kaydetti. Bundan sonra eğitimin daha fazla bir ivme kazanacağını düşünüyorum. Tüm herkes hakkını helal etsin, ben hakkımı herkese helal ediyorum” diye konuştu. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Kaymakamı Sayın Bekir ATMACA’ya hediyesini takdim ederek “Sayın Kaymakamımızla İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak kısa süre birlikte görev yaptık. Eğitim ile ilgili yaptığımız her çalışmada her zaman yanımızda oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü camiası olarak Sayın Kaymakamımıza görev yaptığı süre içerisinde ilçemiz eğitimine verdikleri katkı için sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 

Fatsa Kaymakamı Sayın Bekir ATMACA için düzenlenen veda yemeği hediye ve plaket takdim edilmesi ve hatıra fotoğraf çektirilmesiyle sona erdi.


Kaymakam Bekir ATMACAya Veda Yemeği
Kaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda YemeğiKaymakam Bekir ATMACAya Veda Yemeği

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.