ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hokey Takımı, 16 Yaş Altı Liglerde Mücadele Etmeye Hak Kazandı.

Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hokey Takımı Sporcuları, Osmaniye İlinde yapılan Türkiye Şampiyonası müsabakaları sonucunda 16 yaş altı liglerde mücadele etmeye hak kazandı.
Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hokey Takımı, 16 Yaş Altı Liglerde Mücadele Etmeye Hak Kazandı.

Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16 Yaş Altı Hokey Takımı sporcuları, Okul Müdürü Ömer YAHŞİ, antrenörleri İsmail YILDIZ ve Zehra YILDIZ, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler. 

Türkiye Hokey Federasyonu faaliyet programında yer alan 16 yaş altı Türkiye Şampiyonası ve lig belirleme müsabakaları Osmaniye ilinde 5-10 Eylül 2015 tarihlerinde 52 takımın katılımıyla gerçekleştirildi. 

Ordu ili Fatsa ilçesini başarıyla temsil eden Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Kulübü yapılan müsabakalar sonucu şampiyonada ilk 16 takım arasına kalarak 16 yaş altı liglerde mücadele etmeye hak kazandı. 

16 Yaş Altı liglerde mücadele etmeye hak kazanan Fatsa Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Spor Kulübü hokey takımı öğrencilerini makamında kabul ederek sevinç ve heyecanlarını paylaşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, öğrencilerimizin ilçemizi ve ilimizi Türkiye Şampiyonası’nda en güzel şekilde temsil ettiklerini belirterek ”Öğrencilerimizi ve onları müsabakalara hazırlayan antrenörlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.