ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Sami Yücel Özel Eğitim İş Uygulama Okulu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Ziyaret Etti.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Sami Yücel Özel Eğitim iş Uygulama Okulu, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu ziyaret ettiler.
Fatsa Sami Yücel Özel Eğitim İş Uygulama Okulu, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Ziyaret Etti.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla Sami Yücel Özel Eğitim iş Uygulama Okulu  Müdürü Ali HAYDAROĞLU, Özel Eğitim Öğretmeni Nihal ÖZCAN, Beden Eğitimi Öğretmeni Berkan KAPLAN ile okul öğrenci ve veli temsilcileri, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU´nu ziyaret ettiler. 

Sami Yücel Özel Eğitim iş Uygulama Okulu özel öğrencilerinin ziyaretinden çok mutlu olduğunu dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, merkeze gelen öğrencilerin eğitim sürecine yardımcı olmak için her zaman yanlarında ve her konuda destekçilerini olduğunu söyledi.  

Fatsa Sami Yücel Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Ali HAYDAROĞLU ise Fatsa Kaymakamlığı ile Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün her konuda  yanlarında olduğunu ifade ederek, “Okulumuza, öğrencilerimize ve projelerimize verdikleri destek ve katkı için Sayın Kaymakamımız Mehmet YAPICI”ya ve ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na teşekkür ediyorum” dedi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.