ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Spor Kulübü’nün Başarılı Sporcuları, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Makamlarında Ziyaret Ettiler.

12 Ekim 2014 tarihinde yeni yeteneklerin Türk Atletizmine kazandırılması amacıyla Rize ilinde gerçekleştirilen Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe yarışlarında derece alan sporcu öğrencilerimiz, İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler.
Fatsa Spor Kulübü’nün Başarılı Sporcuları, Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu Makamlarında Ziyaret Ettiler.

12 Ekim 2014 tarihinde yeni yeteneklerin Türk Atletizmine kazandırılması amacıyla Rize ilinde gerçekleştirilen Bölgesel Kros Ligi 1. Kademe yarışlarında derece alan sporcu öğrencilerimiz, antrenörleri Halit KOVANCI ve Murat KAYA ile birlikte İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamlarında ziyaret ettiler. 

Ordu ilini temsil eden Fatsa Spor Kulübü sporcuları yarışlar sonunda dört branşta kürsüye çıkmayı başardılar. Öğrencilerimiz, küçük kızlar ve küçük erkekler kategorisinde ikinci olurken, yıldız kızlar ve yıldız erkekler kategorisinde ise üçüncü olarak yarışmaları tamamladılar. Küçük kızlarda Birinciliği Tokat, İkinciliği Ordu ve Üçüncülüğü Trabzon aldı. Küçük erkeklerde Birinci Gümüşhane, İkinci Ordu ve Üçüncü sırayı ise  Tokat aldı. Yıldız kızlarda Birinci Gümüşhane, İkinci Tokat ve Üçüncü Ordu olurken yıldız erkeklerde ise Birinciliği Gümüşhane, İkinciliği Tokat ve Üçüncülük ise Ordu ilinin oldu.

Rize’de yapılan kros yarışmalarında dereceye giren sporcu öğrencilerimizin aldığı sonuçlardan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden İlçe Milli Eğim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  öğrencilerden eğitimlerini aksatmamalarını ve derslerinde başarılı olabilmeleri için çok çalışmalarını isteyerek,  “Sporla uğraşırken derslerinize çok çalışacaksınız. Ailenizin  ve öğretmenlerinizin sözünü dinleyin. Çünkü  sizin daha iyi bir eğitim almanız ve geleceğe  emin adımlarla  ilerlemeniz çok  önemli. Sizlere güvenimiz tam ve sonsuzdur. Bu başarı öncelikle kendileri açısından, daha sonra aileleri, öğretmenleri ve bizler açısından gerçekten onur verici bir başarıdır” diye konuştu. 

Öğrencilerimizin ilçemizi ve ilimizi bundan sonraki yarışmalarda da en güzel şekilde temsil ederek büyük başarılar elde ereceklerine inancının tam olduğunu belerten Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Rize ilinde yapılan atletizm yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyor, 26 Ekim 2014 tarihinde Gümüşhane ilinde yapılacak olan 2. Kademe yarışlarında öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi. 

Daha sonra Fatsa Spor Kulübü öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU eşliğinde Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI’yı makamında ziyaret ettiler.

Atletizm yarışlarında başarılı sonuçlara imza atan öğrencileri ve öğretmenlerini makamında kabul eden Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, dereceye giren sporcu öğrencileri tek tek tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Öğrencilerin başarısında emeği bulunan öğretmenlerden yarışlar hakkında bilgi alarak verdikleri emek için teşekkür etti. 

Ziyaretlerde sporcu öğrencilerimiz, Fatsa Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ile birlikte yarışmada aldıkları kupalarla hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.