ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa Yeni Haber Gazetesinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na Ziyaret

İlçemizde yerel yayın yapan Yeni Haber Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Yavuz Selim ESER ve Muharrem GÖÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.
Fatsa Yeni Haber Gazetesinden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’na Ziyaret

İlçemizde yerel yayın yapan Yeni Haber Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Yavuz Selim ESER ve Müdürü Muharrem GÖÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı için değerlendirmelerde bulunarak okulların fiziki durumlarından derslik durumlarına kadar her konuyu yakinen takip ettiğini belirtti.

Göreve başladığı günden itibaren ilçemizdeki eğitimin kalitesini artırmak ve başarı seviyesini yükseltmek için Fatsa genelinde kapsamlı bir çalışma yaptığını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılında sorun yaşamamak için tüm okulları ziyaret ederek hazırlık çalışmalarını yerinde incelediğini söyledi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, yerel basınımızın eğitime çok büyük duyarlılık gösterdiğini söyleyerek nazik ziyaretleri için Yeni Haber Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Yavuz Selim ESER ve Muharrem GÖÇ’e teşekkür etti. 

Fatsa Yeni Haber Gazetesinden ZiyaretFatsa Yeni Haber Gazetesinden Ziyaret

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.