ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatsa’da Yaz Spor Okulları Başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz spor okullarının açılış törenine katıldı..    
Fatsa’da Yaz Spor Okulları Başladı.

İlçemizde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz spor okullarının açılışı törenle yapıldı. 

75. Yıl Kapalı Spor Salonu´nda düzenlenen törene; Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Musa UÇAR, okul  müdürleri, öğrenciler ve yakınları katıldı. 

Saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Halil BEKYÜREK, öğrencilerin yaz tatilini spor yaparak değerlendireceğini belirtti.

Yaz spor okullarının açılışını ilçede 10 branş ve 300 sporcu ile yaptıklarını ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Halil BEKYÜREK, amaçlarının çocuk ve gençlere spor bilinci aşılamak ve geleceğe daha sağlıklı bir nesil yetiştirmek olduğunu belirtti. 

Konuşmaların ardından yapılan çeşitli gösteriler ile tören sona erdi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.