ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fen Lisesine Yüksek Puanla Yerleşen Öğrenciler Ödüllendirildi.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında Fatsa Fen Lisesine yüksek puanla yerleşen öğrenciler,  AK Parti Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER’in katılımıyla çeyrek altın ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.    
Fen Lisesine Yüksek Puanla Yerleşen Öğrenciler Ödüllendirildi.

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılında Fatsa Fen Lisesine yüksek puanla yerleşen öğrenciler,  AK Parti Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER’in katılımıyla çeyrek altın ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi. 

Fen Lisesi bahçesinde gerçekleştirilen programa, AK Parti Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, okul ve kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Şenol YILMAZ, “İki dönem mezun veren okulumuz YGS ve LYS sınavlarında büyük başarı elde etmiş, mezun olan 90 öğrenciden 24 Tıp Fakültesi olmak üzere 73 öğrencimiz yüksek öğretim kurumuna yerleşmiştir. Okul olarak hedefimiz, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştıracak bilim, fen ve teknoloji alanında dünya lideri yapacak, milli ve manevi değerlerine sahip çıkacak öğrenciler yetiştirmek, başta ilçemiz olmak üzere ilimizin eğitim ve öğretim düzeyini Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmaktır. Bugün okulumuza teşrif ederek bizleri onurlandıran Ordu Milletvekilimiz Sayın İhsan ŞENER beyefendiye huzurlarınızda teşekkür ediyor hepinize saygılar sunuyorum” dedi.

Fatsa’nın en başarılı ve en seçkin öğrencilerinin arasında bulunmaktan mutlu olduğunu ifade eden Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER, “Marifet iltifata tabidir. Fen Lisesini tercih ederek okulun başarısına kendi başarısına katkıda bulunmak isteyen öğrencilerimiz tabi ki medarı iftiharımızdır. Beni takip edenler bilir. Ben eğitimi bireysel olarak milletvekili olarak gerçekten çok önemsiyorum” dedi. 

Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER, öğrencilerden öğretmenlerini ve idarecilerini sevmelerini isteyerek, “ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Şube Müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizin hepsi sizin sağlıklı, başarılı ve donanımlı bir insan olarak yetişebilmeniz için elinden gelen gayreti gösteriyorlar. Ama sizlerde bu zamana kadar ki başarınıza biraz daha başarı katarak daha büyük hedeflere koşacaksınız, Ben geleciğinizin hayırlı uğurlu olmasını diliyor hepinizi yürekten kutluyorum” diye konuştu. 

Fatsa Fen Lisesinin ilçemizin amiral gemisi olan okullarımızdan bir tanesi olduğunu dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fen Lisesi eğitimin öncü kurumlarından bir tanesi. Fen Lisesi çalışmalarıyla ve başarısıyla gurur duyduğumuz bir okulumuz. Bu gün burada düzenlediğimiz etkinlikle başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmek ve bu sayede farkındalık yaratarak kurum kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak istedik.  Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilçemizdeki eğitim kurumlarında kurum kültürünün oluşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.  

Amacımız öğrencilerimizi eğitim ve öğretim anlamında daha başarılı olabilmeleri için onları motive etmek ve motivasyonlarını sağlamak diyen Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Bugün burada düzenlemiş olduğumuz programımıza katılımlarından dolayı başta Ordu Milletvekilimiz Sayın İhsan ŞENER olmak üzere Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun KARATAŞ’a, siz değerli okul müdürlerimize teşekkür ediyor Fen Lisesinin güzide öğrencilerine ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 

Fen Lisesinde gerçekleştirilen program, okula yüksek puanla yerleşen öğrenciler Emine Göksu Özdöl, Almira AYDIN, Neslihan YAMAN, Beyza ÖZDEMİR, İkra Nur GERGİN, Gülçin ÖZER, Betül DİLEKLİ, Berk Aydın ÖZİL, Bengisu TEPECİK, Büşra CAZ’ın çeyrek altın ve hediyelerinin verilmesi ile devam etti, Öğrencilere hediyeleri AK Parti Ordu Milletvekili Sayın İhsan ŞENER, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK ve İlçe Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN tarafından verildi. 

Ödül töreni, protokolün öğrencilerle hatıra fotoğraf çektirmesi ile sona erdi.

 

Ordu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri ÖdüllendirdiOrdu Milletvekili İhsan ŞENER Başarılı Öğrencileri Ödüllendirdi

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.