ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aşure Günü Düzenledi.

Fatsa Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muharrem ayı dolayısıyla “Aşure Günü” etkinliği düzenledi.
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aşure Günü Düzenledi.

Fatsa Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muharrem ayı dolayısıyla “Aşure Günü” düzenledi.

Aşure günü etkinliğine, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ömer DEMİRÖZ, Fahri ZAİMOĞLU, Şube Müdürümüz Vahit BÖLEK, okul müdürleri, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. 

Aşure gününü her yıl geleneksel olarak düzenlediklerini ifade eden Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sadık AKKİRAZ, “Aşure günümüze tüm öğrencilerimizi ve öğrenci velilerimizi davet ettik. 1000 kişinin üzerinde bir katılımla aşure dağıtımı gerçekleştirdik. Güzel bir etkinlik olduğunu umuyorum. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getirerek her yıl yapmak istiyoruz” dedi. 

Muharrem ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okul bahçesinde çok önemli bir günde öğretmenleri ve öğrencileri bir araya getirerek “Aşure Günü” düzenleyen okul yönetimine teşekkür etti. 

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 3. Geleneksel Aşure gününe katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ömer DEMİRÖZ, Fahri ZAİMOĞLU, Şube Müdürümüz Vahit BÖLEK, ikram edilen aşurelerini öğrencilerle birlikte yediler.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.