ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı İlçe Birincisi Oldu.

Fatsa Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı, Fatsa Grubunda yapılan müsabakalar sonucunda İlçe Birincisi oldu.
Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı İlçe Birincisi Oldu.

İlçemiz ortaöğretim öğrencileri arasında yapılan Fatsa Grup Merkezi Genç Erkekler Futbol ilçe birinciliği müsabakaları Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Bolaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynanan final maçı ile sona erdi. 

Fatsa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne ait Suni Çim Sahada Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Bolaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynanan final maçını Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sadık AKKİRAZ, Okul Sporları Federasyonu İlçe Temsilcisi Timur YILMAZ, öğretmenler ve öğrenciler izledi. 

İki takım öğrencilerinin gösterdiği iyi niyet sonucunda centilmence geçen final maçını, Bolaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımını ilk yarının sonlarında Alican İLKMEK’in attığı golle 1-0 mağlup eden Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol Takımı, Ordu Finallerinde oynamaya hak kazandı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Fatsa Grubunu birinci sırada tamamlayan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol takımının öğrencilerini, beden eğitimi öğretmenini ve okul yöneticilerini tebrik eder, Ordu’da yapılacak olan İl Birinciliği müsabakalarında öğrencilerimize başarılar dileriz. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.