ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hasan Yahşi İlkokulu, Okul Öncesi Şenliği ile Resim Sergisi Etkinliği Düzenledi.

Hasan Yahşi İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından “Anne”  temalı okul öncesi şenliği programı ile resim sergisi etkinliği düzenlendi.
Hasan Yahşi İlkokulu, Okul Öncesi Şenliği ile Resim Sergisi Etkinliği Düzenledi.

İlçemiz Hasan Yahşi İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından “Anne”  temalı okul öncesi şenliği ile resim sergisi etkinliği düzenlendi. 

Hasan Yahşi İlkokulu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, Ramazan TÖNGEL,  okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. 

Hasan Yahşi İlkokulu anasınıfı öğretmeni Emine AYDIN ve öğrencileri tarafından hazırlanan okul öncesi şenliği programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Okul Müdürü Miraç ERGİN’in açılış konuşması ile başladı. Program minik öğrencilerin şiir okuması, ront ve tiyatro gösterisi ile devam etti. 

Okul öncesi şenliği programının ardından anasınıfı öğrencilerinin 2014-2015 eğitim öğretim yılı içerisinde yaptıkları çalışmalardan oluşan serginin açılışı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL serginin açılış kurdelesini kestikten sonra sergiyi gezerek minik öğrencilerin eserlerini yakından incelediler. 

 

Hasan Yahşi İlkokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından hazırlanan program misafirlere sunulan ikram ile sona erdi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.