ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçemizi Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Avni GÜNAY ile birlikte ilçemizi ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, İlçemizi Ziyaret Ederek İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Avni GÜNAY ile birlikte ilçemizi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Nevzat TÜRKKAN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Avni GÜNAY, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ve Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL ile birlikte Sakarya Ortaokulu ve Hatice Bahaettin Şener İlkokulunu ziyaret ederek okul müdürlerinden okulun fiziki durumu ve eğitim durumu hakkında bilgi aldı. 

Sakarya Ortaokulunda öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek öğrencilere yaptıkları projeler hakkında sorular soran İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat TÜRKKAN, Hatice Bahaettin Şener İlkokulu ziyaretinde ise okul idareci ve öğretmenleri ile öğretmenler odasında bir araya gelerek sohbet etti. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.