ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, Okul ve Kurumları Ziyaret Etti.

İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ile birlikte Fatsa Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. 
İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, Okul ve Kurumları Ziyaret Etti.

İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet YAPICI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ile birlikte Fatsa Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyaretlere İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÇELİK eşlik etti.

Sayın Kaymakamımız Mehmet YAPICI, ziyaretlerde, öğrenci, öğretmen ve okulun genel durumu hakkında okul ve kurum müdürlerinden bilgi aldı. Ziyaret ettiği okullarda öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek eğitim durumlarını görmek için sorular sordu. 

Okul ve kurumlarda görev yapan yönetici,öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet eden Sayın Kaymakamımız Mehmet YAPICI, okul ve kurumlarımızı yakından tanımak, idareci ve öğretmelerle tanışmak için bu ziyaretleri gerçekleştirdiğini dile getirerek yönetici ve öğretmenlere başarı dileklerinde bulundu.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.