ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileriyle Kahvaltıda Biraraya Geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, eşi Ayşe CİNOĞLU ile birlikte Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini Fatsa Öğretmenevinde  misafir ederek birlikte kahvaltı yaptılar.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileriyle Kahvaltıda Biraraya Geldi.

Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü “12. Sınıflar Hayallerine Koşuyor” adlı proje kapsamında her hafta en çok soru çözen öğrencilerini değişik etkinliklerle ödüllendiriyor. 

Proje kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ve eşi Ayşe CİNOĞLU, Aralık Ayı’nın ilk haftasının birincileri Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencileri Betül AŞKIN, Yeşim AYVA, Betül TARIM, Zeynep GÖNÜL ile öğretmenleri Zeynep AYDIN, Nurhan KARACA ve Fatma ESTİ’yi Fatsa Öğretmenevinde misafir ederek hep birlikte kahvaltı yaptılar. 

Kahvaltıda, Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle yakından ilgilenerek onlarla sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, başarılı öğrencilerle kahvaltı etkinliğinde bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek “12. Sınıflar arasında en fazla soru çözen öğrencilerini ödüllendirmek ve sınavlara motive etmek için gerçekleştirdikleri bu güzel proje için öğretmenlerimize teşekkür ediyor,  YGS ve LYS sınavına girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi. 

Fatsa Öğretmenevinde gerçekleştirilen kahvaltı programı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU’nun Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri ile günün anısına fotoğraf çektirmesiyle sona erdi. 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.