ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulu Yönetici ve Öğretmenleriyle Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulu’nun 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle düzenlediği kahvaltı etkinliğine katıldı. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulu Yönetici ve Öğretmenleriyle Kahvaltıda Bir Araya Geldi.

Atatürk İlkokulu idareci ve öğretmenleri, 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle Dolunay Çamlık Restaurantta düzenledikleri kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiler. 

Kahvaltı etkinliğine katılan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL Atatürk İlkokulu yönetici ve öğretmenleriyle birlikte kahvaltı yaparak sohbet ettiler. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okul yönetiminin güzel bir organizasyonla yoğun geçen bir eğitim öğretim yılının stresini atmak için okul öğretmenlerini kahvaltı etkinliğinde buluşturarak öğretmenler arasında güzel bir kaynaşma ortamı sağladığını dile getirdi.

Atatürk İlkokulu idareci ve öğretmenleri ile bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, herkese mutlu bir tatil geçirmesi temennisinde bulunarak “Öğrencilerimizin yetişmesinde büyük çaba ve emek harcayan değerli idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yoğun geçen 2014-2015 eğitim öğretim yılının stresini azaltmak, öğretmenler arasında birlik beraberliği pekiştirmek ve kaynaşma ortamı sağlamak amacıyla kahvaltı organizasyonunu tertip ettiklerini belirten Atatürk İlkokulu Müdürü Ahmet TİKENOĞLU ise “2014–2015 eğitim öğretim yılını okul olarak başarılı bir şekilde bitirdik. Bizler de biten eğitim öğretim yılının yorgunluğunu atmak için idareci ve öğretmenlerimizle birlikte kahvaltı etkinliği düzenledik. Amacımız dostluklarımızı en üst seviyede tutmak. Yaz dönemi birbirimizden ayrı kalacağız. Birarada olmaktan dolayı son derece memnunuz. Kahvaltı organizasyonumuza katılarak bizleri yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ile Şube Müdürlerimize teşekkür ediyorum” dedi. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.