ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulu Yönetici ve Öğretmenleriyle Kahvaltıda Biraraya Geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulu Müdürlüğünün 2015-2016 eğitim öğretim yılı öncesi kaynaşma ortamı sağlamak amacıyla düzenlediği kahvaltı etkinliğine katıldı.    
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulu Yönetici ve Öğretmenleriyle Kahvaltıda Biraraya Geldi.

Atatürk İlkokulu Müdürlüğü, 28 Eylül 2015 Pazartesi başlayacak olan 2015-2016 eğitim öğretim yılı öncesi yönetici ve öğretmenleriyle kaynaşma ortamı sağlamak amacıyla kahvaltı etkinliği düzenledi. 

Fatsa Çamlık Restaurant’ta organize edilen kahvaltıya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürümüz Ramazan AKYOL, Atatürk İlkokulu yönetici ve öğretmenleri katıldı. 

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen etkinlikte Atatürk İlkokulu yönetici ve öğretmenleriyle birlikte kahvaltı yaparak sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulu’nun çok güzel bir etkinlik düzenlediğini dile getirerek kahvaltı organizasyonunun düzenlenmesinde emeği bulunan herkese teşekkür etti. 

Atatürk İlkokulu Müdürü Ahmet TİKENOĞLU ise bu tür kaynaşma etkinliklerinin dostlukların pekişmesi açısından önemli olduğunu söyleyerek katılımlarından dolayı tüm misafirlere teşekkür etti. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.