ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulunda Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL ile birlikte Atatürk İlkokulu’nun 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantısına katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Atatürk İlkokulunda Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Ramazan AKYOL ve Ramazan TÖNGEL ile birlikte Atatürk İlkokulunun 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Öğretmenler Kurulu Toplantısına katıldı. 

Okulun öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Bizi her gördüğünüz yerde yolumuzu çevirerek isteklerinizi ve sorunlarınızı bize iletebilesiniz. Tereddüde düştüğünüz her konuyu bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Kanunlar ve yasalar çerçevesinde istek ve sorunlarınızı çözmeye yardımcı olmaya çalışacağımı bilmenizi isterim. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki Şube Müdürlerimizle ve diğer çalışan personellerimizle aynı anlayış içerisinde hep birlikte hareket ederek ekip ruhu içinde çalışıyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de bir bütün olarak düşünüldüğüne bizler bir makinenin dişlileri gibiyiz. Her bir parça birbirini tamamlıyor.” dedi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak şeffaf bir yönetim anlayışı içinde olacaklarını ifade ederek, “Hiçbir düşünceyi dışlamadan herkesi kucaklayan ve herkese eşit mesafede olan bir anlayışa sahip olacağız. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makamı gelip geçicidir. Önemli olan bu makamda oturduğunuz süre boyunca yaptığınız değerli hizmetlerdir diye konuştu. 

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı’nın ülkemize, ilimize, ilçemize ve tüm eğitim camiasına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, konuşmasını Atatürk İlkokulu idareci ve öğretmenlerine yeni dönemde yapacakları çalışmalarda başarı dileklerini ileterek noktaladı. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, öğretmenlerle yaptığı toplantıdan sonra yapımı devam eden 24 derslikli Atatürk İlkokulu ek bina inşaatında incelemelerde bulunarak çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.  

Atatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı
Atatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı
Atatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı
Atatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı
Atatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıAtatürk İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.