ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Bolaman İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Bolaman İlkokulu-Ortaokulu´nu ziyaret ederek yönetici ve öğretmenlerle biraraya geldi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Bolaman İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Bolaman İlkokulu-Ortaokulunu ziyaret ederek yönetici ve öğretmenlerle biraraya geldi.

Ziyarette yönetici ve öğretmenlerle sohbet ederek dilek ve isteklerini dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, okul ziyaretlerini, okul, ilçe, veli iletişimini artırmak, yönetici ve öğretmenlerimizin motivasyonlarını yükseltmek, performansı ve başarıyı artırmak amacı ile gerçekleştirdiğini söyledi.

Öğretmenlik mesleğinin çok zorlukları olduğunu ama her eğitimcinin görevini zevkle yapması gerektiğinin altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 8. Sınıf öğrencilerinin, 29 – 30 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan “Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı”nda başarılı olabilmeleri için 8. Sınıf öğretmenlerinin üzerine büyük sorumluluk düştüğünü ifade etti. Müdürümüz, yönetici ve öğretmenlerden, öğrencileri sınava donanımlı bir şekilde hazırlamalarını, öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını istedi.

Her türlü istek ve dertlerinde kendisini rahatlıkla aramalarını ve sorunları birlikte daha kolay çözebileceklerini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Bolaman İlkokulu - Ortaokulu yönetici ve öğretmenlerine çalışmalarında başarı dileklerini ilettikten sonra okuldan ayrıldı.


 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.