ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Dumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan AKYOL ile birlikte Dumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısına katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  Dumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısına Katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan AKYOL ile birlikte Dumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısına katıldı. 

Fatsa Kütüphanesi Konferans Salonunda yapılan öğretmenler kurulu toplantısında konuşan Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, 15 Eylül 2014 Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak yeni dönemde yapacakları çalışmalarda Dumlupınar İlkokulu idareci ve öğretmenlerine başarı dileklerini iletti. 

Öğretmenlik mesleğinin çok büyük sorumluluk ve özveri istediğini ifade eden Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, çocukların öğretmenlerin ilgisine, sevgisine ve özverisine ihtiyaç duyduğunu söyledi.  

Hiçbir görüşü dışlamayan, ötekileştirmeyen herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışına sahip olacaklarının altını çizen Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Ekip ruhuyla hareket ederek ilçemizdeki eğitimin kalitesini ve başarı seviyesini hep birlikte artıracağız” diye konuştu. 

Konuşmasının ardından öğretmenlerin istek ve sorunlarını dinleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, öğretmenlerimizin okul ve kurumlarımızda rahatça görev yapabilmeleri için maddi, manevi her türlü desteği vereceğini ve her konuda yanlarında olacağını ifade etti. Öğretmenlerimizin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde güler yüzle karşılanacağını, istek ve sorunlarının en kısa sürede çözüme kavuşturulacağının sözünü verdi.

Dumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıDumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıDumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıDumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı
Dumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı
Dumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıDumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu ToplantısıDumlupınar İlkokulu Öğretmenler Kurulu Toplantısı

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.