ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Eğitim-Sen İlçe Temsilciliğini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçemizde eğitim öğretim kolunda faaliyet gösteren sendikaların ilçe temsilciliklerini ziyaret etmeye devam ediyor. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Eğitim-Sen İlçe Temsilciliğini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK ve Ramazan TÖNGEL ile birlikte Fatsa Eğitim-Sen (Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası) İlçe Temsilciliğini ziyaret etti. 

Fatsa Eğitim-Sen İlçe Temsilciliği yönetici ve üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette eğitim personelinin özlük hakları, okullarımızın fiziki koşulları, öğretmen-öğrenci-veli ilişkileri üzerine karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. 

Göreve geldiği günden itibaren eğitimin tüm paydaşlarıyla karşılıklı diyalog kanallarını açık tutarak beraberce bir yönetim anlayışıyla hareket etmeye özen gösterdiğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, günümüzde yöneticiliğin artık boyut ve tarz değiştirdiğini belirterek eğitim sendikalarından Fatsa’daki değişik bölgelerle ilgili eğitim ile öğrenci profilleri üzerine projeler üretilmesi isteğinde bulundu. 

Fatsa Eğitim-Sen İlçe Temsilcisi İbrahim AYDEMİR ve öğretmenler,  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU ve Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan TÖNGEL’in ziyaretinden çok büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek kendilerine teşekkür ettiler. 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.