ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.    
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. 

Ziyarette, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Feray EREN’i odasında ziyaret ederek bir süre sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, ilçemize yeni atanması nedeniyle Okul Müdürü Feray EREN´e yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi. 

Daha sonra öğretmenler odasında okul yönetici ve öğretmenleriyle bir araya gelerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, hepimizin hedefi ilçemizin eğitimdeki başarısını artırmanın yanı sıra boyun eğmeyen, sorgulayan, kendi ayakları üstünde hayata tutunabilen bireyler yetiştirmek olduğunu dile getirdi. Müdürümüz, “İşin teknik kısmını, dersleriniz ve alanınızla ilgili kısmını siz daha iyi biliyorsunuz. Ama sosyal ahlak olarak çocuklarımızda, genelde Dünya’yı özelde Türkiye’yi genelde de Fatsa’yı iyi alımlayacak bir bakış oluşturmalarına yardımcı olun. Bu düşünceyi öğrencilerinizin zihinlerine yerleştirdiğiniz zaman göreceksiniz ki her şey sizler için daha kolaylaşacak. Eğitim verdiğimiz öğrencilerimiz donanımlı bir birey olursa kırılgan yapıdan kurtularak her zaman ayaklarının üstünde durabilirler” diye konuştu. 

Fatsa’da herkesi kucaklayan, hoşgörüye dayalı bir yönetim anlayışına sahip olacaklarını dile getiren İlçe Milli eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Sizlerin her türlü derdini dinleyeceğiz ve sorunlarınızı çözmede sizlere yardımcı olacağız. Bir sıkıntınız olduğunda bize günün 24 saatinde ulaşarak sıkıntınızı iletebilirsiniz. Öğretmenlerimizin sorunu bizim sorunumuzdur bizler sizin için varız.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sizinde yeriniz. Sizler burada huzur bulduğunuz ve daha güzel enerji aldığınız zaman bunun eğitime yansıyacağına inancım tam. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kapılarının her zaman sizlere açık olduğunu bilin. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gelin bir çayımızı için. Dertlerinizi, sıkıntılarınızı bireysel olarak gerekirse grup halinde de bizimle paylaşabilirsiniz” dedi. 

İlçe Milli eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Fatsa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledikten sonra okuldan ayrıldı.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.