ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Hacer Yücel Anaokulu´nda Gökyüzüne Barış Güvercini Bıraktı.

Fatsa Hacer Yücel Anaokulu “Değerler Eğitimi” kapsamında “Barış ve Vatanseverlik” konulu etkinlik gerçekleştirdi.    
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Hacer Yücel Anaokulu´nda Gökyüzüne Barış Güvercini Bıraktı.

Fatsa Hacer Yücel Anaokulu “Değerler Eğitimi” kapsamında “Barış ve Vatanseverlik” konulu etkinlik gerçekleştirdi. 

Hacer Yücel Anaokulu bahçesinde düzenlenen etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Vahit BÖLEK, Ramazan AKYOL, Ramazan TÖNGEL, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil BEKYÜREK, Gençlik Merkezi Müdürü Berat ŞAHİN, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Musa UÇAR, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Fatsa Hacer Yücel Anaokulu Müdürü Ahmet KABACI, “Her ay okulumuzda minik öğrencilerimize bir değerimizi aşılıyoruz. Bu ay ki değerler eğitimimizin konusu da Barış ve Vatanseverlik. Biz de bu bağlamda çocuklarımıza barışı aşılamak için beyaz güvercin uçurmayı vatanseverliği de daha değerli daha önemli bir hale getirmek için de bayrak takdimini yapmayı uygun gördük. Programımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Barış ve vatanseverlik konusunu çocuklarımıza küçük yaşlarda aşılamamızın çok önemli olduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, “Toplumsal anlamda da kişisel anlamda da barışı devamlı muhafaza etmek lazım. Bu değeri bilmek adına okulumuzun yapmış olduğu bu etkinliğin çok anlamlı olduğunu düşünüyorum” diye konuştu. 

Hacer Yücel Anaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerinin çok güzel bir etkinliğin altına imza attığını tekrar vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, etkinliğin düzenlemesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasını “Barışımız daim olsun” diyerek noktaladı. 

Programda minik öğrenciler öğretmenleri ile birlikte hazırladıkları birbirinden güzel gösterileri misafirlere ve ailelerine sergilediler.  

Hacer Yücel Anaokulu bahçesinde gerçekleştirilen programda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU gökyüzüne barış güvercinini bırakırken minik öğrenciler de balonları barış için gönderdiler.

 

 

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.