ORDU FATSA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Hasan Yahşi İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Hasan Yahşi İlkokulu-Ortaokulunu ziyaret ederek yönetici ve öğretmenlerle biraraya geldi.    
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Hasan Yahşi İlkokulu-Ortaokulunu Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, Şube Müdürümüz Ramazan Akyol ile birlikte Hasan Yahşi İlkokulu-Ortaokulunu ziyaret etti. 

Ziyarette yönetici ve öğretmenlerle biraya gelerek sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU, öğretmenlerin dilek ve isteklerini dinledi. Müdürümüz, 2. Dönem TEOG sınavına az bir süre kaldığını belirterek öğretmenlerden sınava girecek 8. Sınıf öğrencilerine her konuda yardımcı olmalarını, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalarını istedi. 

 

Daha sonra 8. Sınıf öğrencilerini de sınıflarında ziyaret ederek onlarla yakından ilgilenen Müdürümüz Ekrem CİNOĞLU,  öğrencilere isteklerini sordu ve 29 – 30 Nisan 2015 tarihinde yapılacak olan “Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı”nda başarı dileklerini iletti.


Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hükümet Konağı Caddesi C Blok Kat 2 Fatsa/ ORDU - 0 452 423 1151

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.